fbpx
facebook oferta kontakt

Praca lekarz stomatolog

Poszukujemy lekarzy do pracy w nowoczesnym Centrum Stomatologicznym w Koszalinie.

 

Centrum Stomatologiczne Bogurscy to nowoczesna placówka która zostanie oddana do użytku z końcem tego roku. Składa się z 9 gabinetów wyposażonych w nowy, najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny w tym między innymi: mikroskopy, tomografy, rvg, nowoczesne unity, lasery stomatologiczne, piaskarki perio i wiele, wiele więcej. Dodatkowym i nieodzownym uzupełnieniem pracy będzie na pewno własne, rozbudowane laboratorium protetyczne, a dla najbardziej wymagających pacjentów oferować będziemy również leczenie w znieczuleniu ogólnym.

 

Poszukujemy przede wszystkim lekarzy specjalizujących się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji, ale nie oznacza to, że wykluczamy inne specjalizacje.

 

Jeśli jesteś ambitnym lekarzem, doświadczonym bądź zaraz po szkole, masz ogromny zapał do pracy, kochasz to co robisz i starasz się zawsze wykonywać swoją pracę jak najlepiej – napisz do nas!

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik, pracę na światowej klasy materiałach oraz sprzęcie w jednym z najnowocześniejszych gabinetów na Pomorzu!

Nie zwlekaj, napisz do nas!